2017 De Gürsel mahallesinde TTnet Rezilliği. 2017 Yılının sonuna gelmek üzere iken İstanbul un göbeğinde Bir mahalle 4 gb İnternet hizmeti anca ala bilen bir alt yapıya sahip. Ttnet ve Türk telekom un Televizyonlardan bangır bangır bağırarak Yaptığı reklamların Halka indiğinde karşılığının olmadığını görüyorsunuz.

Cep telefonunda şöyleyiz sabit hatlarda böyleyiz,Fiber hızında internet vs gibi reklamlar ile bizlere Hizmet ettiğini gözlerimize sokan ttnet Gürsel mahallesine ve daha çok sayıda mahallede Alt yapı hizmetleri sıfır.Arazide çalışan ekiplerin hizmeti sıfır. Gürsel mahallesi gibi merkezi bir mahallede Esnaf 4gb hız ile ttnet internet kullanıyor. Bunun bir kısmı da yolda kayboluyor Kullana bildiğiniz internet hızı nerede ise yok gibi.

ttnetten rezillik

2017 De Gürsel mahallesinde TTnet Rezilliği

Gürsel mahallesi esnafı ve mesken sahipleri bir evde iki internet kullanarak hız elde etmeye çalışır duruma geldi. Mahallede Bilgisayar teknik servis hizmeti veren bir firmanın sahibi olduğumdan biliyorum. Geçen bir eve Servise gittim adam bir ttnet bir vodafon almış bu ne dedim yetmiyor be abi dedi. TTNEt bumu hizmet? Bumu reklamlarda gösterdiğiniz jet hızında internet, Bumu wdsl,bumu fiber, bumu internet İnsana gülerler gülerler. Gürsel mahallemize daha hızlı internet erişimi istiyoruz. Bütün halkımız bunu hak ediyor. Reklamlarda söylediğiniz, reklamda kalmasın.

Etiketler: Okunma 08 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!