Ak Parti Bu dönem Kongre Yapmamalı. Milletin gönül verdiği, Zamanını verdiği,parasını verdiği,Bu millet için Zorluklara göğüs gerdiği Partisi Ak parti Bu dönem Kongre yapmamalı.

Mevcut sistemde Ak partide Öyle saçma sapan hal ve hareketler oluyor ki Tayyip Erdoğan Bunlara yorgunluk diyor. Bu gün bir ilde veya ilçede yapılacak olan kongrelerde Mevcut yönetimde olan İl veya İlçe başkanı Delegeleri kendisi belirliyor.

ak parti istanbul

Ak Parti Bu dönem Kongre Yapmamalı

Ak Parti Bu dönem Kongre Yapmamalı neden?

Bu durumda, fetöcü olan bir ilçe başkanının karşısına ciddi, 2002 ruhunu benimsemiş, parti için, millet için, dava için mücadele edecek bir aday çıksa. Bu adayın göreve gele bilmesi imkansızdır. İlçe başkanı kendisi oluşturduğu ve delege listesinde delege olarak yazdığı; anası,amcası,halası,dayısı gibi kişilerden oy alacak. Bu da yine kendisi ilçe başkanı oluyor. Her ilçe başkanının bir de hedefi ola bilir. İl başkanlığında görev ala bilmek, Belediye başkanlığına aday ola bilmek veya millet vekili adayı ola bilmek. Bir il veya ilçe başkanının ileriye doğru hedeflediği bu beklentiler, yanlış beklenti değildir. Amma bir il başkan yardımcısının ilin adayı diye bir ilçede ilçe başkan adayı olarak halkın karşısına çıkartılması, benim nezdim de doğru değildir. Başka bir düşünce vardır diye düşünmekten kendimi alamam.

DAHA ÇOK SAYIDA NEDENLERDEN DOLAYI DİYORUM Kİ; BU SEFER GENEL MERKEZ HELEKİ BÜYÜK ŞEHİRLERDE BAŞTA İSTANBUL İL VE İLÇE BAŞKANLIKLARINI DİREK ATAYARAK 2019 YILINDA SEÇİME GİRE BİLİR

Bazı ilçelerde duyuyoruz ki, Belediye de çalışanları delege yazmayın İĞRENÇ….. nedeni ise şu. Belediyenin desteklediği bir aday var. Birde ilin desteklediği aday ve bu adaylar arasında belediyede çalışanı delege yazar iseniz, o belediyenin adayına oy vermek zorunda kalır…. ba ba ba Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN evladım dediğiniz parti ciddi bu durumda… Bu parti den milletin de İslam alemininde beklentileri çok o nedenle. Ak parti hükümetleri sadece Türkiye nin hükumeti değil. Bütün islam alemi, bu Ülkeden Türkiye’den medet umar durumda. Bütün mazlumlar Türkiye’den ümit bekler durumda.  Bu nedenle….. diyorum ki bu dönem kongreler yapılmasın direk atamalar ile il ve ilçelerin başkanlıkları belirlensin.Bu atamaları da mutlaka genel merkez yapsın

Etiketler:, Okunma 07 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!