green point estate emlak ve konut danışmalık firması kağithane de açıldı..green point estate Kağithane ilçesinde sadece emlak hizmeti vermek veya bir iki yerde iki satılık ikide kiralık dükkan bulup bunları camına yapıştırıp veyahutta hürriyet emlak sitesine koyup isteyene kiralayacak veya satacak bir firma değil İşin ciddiyetini kavraya bilmiş İşin ehemmiyetine vakıf, Kimin ne istediğini anlayıp anladıktan sonra o kiliye istediğini suna bilecek bir emlak ve aynı zamanda danışmanlık hizmeti verecek bir firma.

green point estate Kağithane

green point estate Firmasına geldiniz “Size ne lazım. Mesela İleriye dönük yatırım amaçlı bir dükkan, almak ve bunu kiraya verme amacı güdüyorsunuz. Bir miktar da birikiminiz var bir miktarını da kredi çekmeyi düşünüyorsunuz.” İşte green point estate firması burada asıl sizin işinize yarayacak. 50 bin nüfüsa sahip bir yerden ucuza alacağınız bir dükkan ile, 100 bin nüfüsa sahip bir mahalleden alacağınız dükkan bir olmaz..Veyahutta yarın metro veya metrobüs

gürsel kiralık daire

gürsel satılık daire

gibi veya başka toplu taşıma araçlarının geçtiği. veya geçeceği bir yerden veya o iletişim araçlarının sizin alacağınız, mülkün neresinden geçeceği, size ne kazandırıp ne kaybettireceği ,konuları çok önemli. İşte bütün bunların ve daha fazlasının fizibilitesini yapa bilecek ve size detaylı bir şekilde sunum yapa bilecek kapasitede olabilecek bir ekipten bahsediyoruz.

Green point estate Kağithane ilçesinde emlak konsun da, ciddi bir atılım yapa bilecek kapasitede ekip ile çalışıyor. Kağıthane satılık dükkan, kağithane satılık dükkan, kağithane kiralık dükkan veya kağithane satılık daire kağithane kiralık daire arsa emlak konularında her konuyu danışa bileceğiniz. ve aradığınız her şeyi bula bileceğiniz bir firma geliyor kağithane ilçesine..

Kağithane ilçesi Hemen hemen Türkiye nin her yerinde olduğu gibi emlak konusunda büyük bir merkez oluyor her sokağında her mahallesinde nerede ise adımda bir inşaat bulunan kağithane her geçen gün gelişmekte de mahallelerinde adliye büyük devlet hastaneleri metro ve metrobüs düzergahları ile her geçen gün değeri artan bir ilçe haline geldi ilçemiz ilçe değerlendikçe konut gelirleri de fiyatları da değişiyor.. Belki biraz geç kalınmış ama inşaatlar kağithane de durmuyor o nedenle geçte kalınmış sayılmaz. green point estate firması Kat karşılığı arsalarınızı değerinde değerlendirir satılık arsalarınızı değerinde ala bilir veya alıcı bula bilir. Biz kağithane ye geldik Sizde bize gelin görüşelim

Etiketler:, Okunma 08 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!