Gürsel mahallesi yeni ve güzel bir esnafa daha kavuştu. Gürsel mahallesinde var olandan farklı bir tad, farklı bir lezzet olacağını idda eden, BAKIRBEY ÇİĞKÖFTE el yapımı farklı bir lezzet.

bakırbey çiğköfte

Gürsel mahallesi çüköfte

Müşterilerimizin damaklarında tad, mahallemize bir komşu olduklarını idda eden firma  yetkilileri; Kendilerinin Çiğ köftelerinin var olanlardan farklı olduğunu söylüyorlar.

Kendileri müşterilerin önünde gözlerinin gördüğü bir lezzeti tadarak alacakları bir imkan. Piyasa da çok sayıda ve çeşitte çiğköfte mevcut. Fakat fabrıkasyon yapılan köftelerin, el yapımı, köftelerin yerini tutması mümkün değildir.

Gürsel mahallesi 28 nisan caddesi no 47/b kağithane İstanbul adresinde de sizlere hizmet için varız.

gürsel çiğ köfte

el yapımı çiğ köfte

Biz daha iyisini yoğurana kadar, en iyisi bu sloganı ile 02.07.2021 tarihinde mahallemizde, yeni bir lezzet kapısı açıldı.

Tatdığınız da tadımızın farkını, tanıştığımızda mekanın farkını  fark edeceksiniz.

Https://gurselmahallesi.net yönetimi olarak, Bakırbey çiğköfte yeni nesil el yapımı isimli, esnaf komşumuza, hayırlı olsun diyoruz

el yapımı çiğ köfte

çiğ köfte gürsel

Her geçen gün daha bir değişen, daha bir gelişen gürsel mahallesi, İstanbul’un güzide mahallelerinden birisi olma yolunda ilerliyor. Mahallemizde, çeşitli esnaf arkadaşlarımız ve düzgün işletmeler sayesinde, daha da büyümeye devam ediyor. İşte el yapımı hiç olmayan bir lezzetle, yine mahallemizde, yeni bir esnaf komşumuz. Mahallemize katacağı değer mutlak gözle görülür.

Gürsel mahallesi 28 nisan caddesi no:47/b  Kağithane İstanbul

Bu lezzet tadılmaya değer.

 

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!