Gürsel Mahallesi kiralık daire

Gürsel mahallesi 42 bin nufusu ile İstanbul kağithanenin en merkezi yerlerinden birisi.Bu nedenledir ki gürsel mahallesi kiralık daire ve gürsel mahallesi kiralık dükkan fiyatları biraz yüksek.Gürsel mahallesinde kiraların yüksek olması birazda, hatta tamamen Gürsel mahallesi satılık ile alakalı. Gürsel mahallesi satılık daire fiyatları veya gürsel mahallesi satılık dükkan fiyatları çok olunca,dükkan ve daire kiraları da bu oranda yüksek oluyor.

Gürsel mahallesi kiralık daire veya kiralık dükkan konusunda sizlere en güzel hizmeti vermek için sizler ile birlikteyiz.

Gürsel mahallesi kiralık daire,gürsel mahallesi satılık daire,gürsel mahallesi kiralık dükkan,gürsel mahallesi satılık dükkan veya gürsel mahallesi kat karşılığı arsalar

Hepsi burada bizde gurselmahallesi.net sitemizde.

Şuan itibarı ile gürsel mahallelilere hizmet veren firmamız ve sitemiz ilerleyen zamanlarda Kağıthane geneline hitap edecek bir emlak şirketi olma yönünde ilerliyor. Bu gün itibarı ile Kağıthane emlak konusunda bir numara olma yolunda ilerliyoruz. Kağithane genelinde 19 mahallede kiralık daire veya satılık daireler konusunda sizlere hizmet vereceğiz. Gürsel mahallesi kiralık daire dediğinizde ilk akla gelecek olan bizim adresimiz olacak. Gürsel mahallesi her geçen gün büyüyen,gel,işen bir mahalle. 42 bin nufüsu ile,şişli,mecidiyeköy,Okmeydanı ssk, İstanbul adliye sarayı ve metro metrobüs düzergahlarında olan konumu ile talep gören bir mahalle konumuna geldi. Gürsel mahallesi kiralık daireler ve gürsel mahallesi kiralık dükkan fiyatları ister istemez her geçen gün
artmaktadır.

Gürsel mahallesi kiralık daire denildiğinde oturula bilir bir daire 2+1 ikinci veya daha üst katlar 1.000 tl ile 1,250 tl arasında değişiyor.
Gürsel mahallesi kiralık dükkan denilince ise,dükkan sahipleri tek kelime ile burunlarından kıl aldırtmıyorlar. 28 nisan caddesi üzerinde 5 bin 6 bin tl kira isteyen ama 2 yıldır boş duran dükkanlardan tutun 2 bin tl kiraya verip te 5-6 ay kira alamayan dükkan sahipleri mevcuttur. Mahalle iş imkanı olarak fazla talep görmese de; Gürsel mahallesi kiralık dükkan konusunda fiyatlar uçuk.

Gürsel mahallesi her şeye rağmen yaşanılır bir mahalle. Kağıthane ilçemiz her şeye rağmen yaşanılır bir ilçe. Bu nedenle gerek işiniz gereği gerek ise konaklama amaçlı gürsel mahallesi kiralık daire aradığınızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.Sizi de gürsel mahallemizde komşularımızdan birisi edebilmek en büyük arzumuz. Siz bize size lazım olanı söyleyin yeter. Gürsel mahallesi 2+1 daire veya gürsel mahallesi kiralık daire konusunda taleplerinize göre daire bulmak,işinize göre kiralık dükkan bulmak bizim işimiz. Gürsel mahallesi kiralık daire,çağlayan mahallesi kiralık daire,talatpaşa mahallesi kiralık daire kısaca Kağithane kiralık daire konusunda 19 mahallesinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Gürsel mahallesi kiralık daire işte irtibat telefonlarımız.

0212 210 40 50-0212 210 37 39-0535 688 02 02-0541 416 53 53

gürsel mahallesi kiralık daire veya gürsel mahallesi kiralık dükkan için işte irtibat adresimiz.

Gürsel mahallesi 28 nisan caddesi no:47
Gürsel mahallesi 28 nisan caddesi no:45
Gürsel mahallesi yardım sok. No:1

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!