gürsel mahallesi kiralık daire

Kapat

Gürsel Mahallesi Kiralık ve satılık konutlar dükkanlar arsalar konusunda hizmet veren sitemiz. Aradığınız ne olur ise olsun bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak sağlanıyor.Gürsel mahallesinde çağlayanda talat paşada ve kağıthene genelinde satılık daire,kiralık daire,satılık dükkan, satılık ev,kiralık dükkan gibi ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterli…Her mahallemizde irtibat içerisinde olduğumuz emlak firmalarına ve sitemizin görevlilerinin notlarından size

gürsel kiralık daire

gürsel satılık daire

en uygun gürsel mahallesi kiralık daire. veya gürsel mahallesinde kiralık dükkan veyahutta hazır işletmede olan ama satılık dükkanlar. Devren satılık dükkanları siz alıcılarına ulaştırıyor www.gurselmahallesi.net.

Sitemizin amacı gürsel mahallesinde oturan halkımıza gürsel mahallesi esnaflarını bir araya getirmek. Ve mahallemizde dairesini satmak isteyene veya mahallemizde yer almak isteyenlere yardımcı ola bilmek..

gürsel mahallesi satılık daire, kağıthane satılık düükan, çağlayan kiralık işyeri. devren satılık dükkanlar. 19 mahallemizde tek adreste bizi arayın aradığınızı bulalım.
0212 210 40 50-0212 210 37 39-0535 688 02 02