Gürsel mahallesi Operasyon. Kağıthane ilçesi gürsel mahallesi merkezli narkotik ve asayiş uygulaması yapıldı. Takriben 250 Polis ve Özel harekat tarafından gerçekleştirilen uygulamada Önceden belirlenmiş adreslere Eş zamanlı baskınlar düzenlendi.

01 Ağustos 2017 16:59’Da Kağıthane’de Uyuşturucu Operasyonu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çok sayıda Polis ile birlikte evlere girdi. iş yerlerinde yapılan aramalarda çok sayıda silah ve uyuşturucu madde ele geçirildi.Narkotik köpeklerinin de katıldığı operasyonda çöpe atılmış uyuşturucular bulundu.
Kapısı açılmayan evlerin kapıları kırıldı

Gürsel mahallesi Operasyon yapıldı.

gürsel mahallesi baskın

gürsel mahallesi

Ekipler içeriye girdi ve uygulamalarını yaptı.Mahalle halkı uygulamadan Memnun olduğunu belirtti, Hatta bu tür uygulamalar mahallemizin huzuru için gerekli ama yetersiz 15-20 yıldır bu mahalledeyim ilkkez bir bu tür uygulama gördük diyen mahalle esnafı polise yaptığı bu uygulamada destek olduğunu gösterdi.Yapılan araştırmalarda k-9 köpekler ininde yardımları ile çöplerde,buz dolaplarında,ve duvar deliklerine zulalanmış çok sayıda uyuşturucu ele geçti.Uyuşturucuların bulunduğu mekan sahipleri ve bir çok kişi göz altına alınıp İstanbul emniyetine götürüldü.

Gürsel mahallesi Operasyon yapıldı mahalle narkotik operasyondan memnun

halk memnun olduklarını belirtti “evlatlarımızın zehirlenmesine sebep olan bu tür yerler ve mekanların daha sık denetlenmesi biz mahalle halkını memnun edeceği gibi yaşanılır olma oranımızda yükselecek ve mahallemiz huzurlu bir yaşam merkezi olacak diye dile getirilen övgüler polislerimizin bu tür uygulamalarda ne denli başarılı olduklarının göstergesidir.” gürsel mahallesi operasyon polise tutulan alkışla son buldu.

Gürsel mahallesi Operasyon ve mahalle halkı görüşü

Gürsel mahallesi sakinleri, bu tür operasyonların sayesinde kendilerini daha güvende hissettiklerini belirtti. Suçlu olanların mahallelerinden temizlenmesini isteyen mahalle sakinleri. Operasyon düzenleyen ekipleri alkışlayarak uğurladılar. Çok sayıda suç unsuru ve uyuşturucu bulunan hanelerde kapılar kırıldı. Uyuşturucu ile ilgili kişiler göz altına alınarak, karakola götürüldü. Mahalle sakinleri operasyona tam not verdi. Emniyet İstanbul genelinde sık sık bu tür uygulamalar yaparak.Teknik takiple belirledikleri adreslere baskınlar yapacaklarını bildirdi. Halkımızın rahat olmasını, ilimizde uyuşturucuya göz açtırmayacağız demek istediklerini göre bildik.

Halkın huzuru için yapılan bu operasyonları destekliyoruz. Bu tür uygulamalar, halkın huzurunu korumak amaçlıdır.

Etiketler:, Okunma 08 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!