Gürsel mahallesi sağlık ocağı açıldı.Gürsel mahallesi sitemizde en çok yazmayı istediğimiz konulardan birisi. Gürsel mahallesi semt konağının açılması idi. Gürsel mahallesi semt konağı, Belediye başkanımız Sayın Fazlı Kılıç Beyin katılımları ile açıldı.Görkemli bir açılış yapıldı,açılışa mahalle sakinleri,mahalle muhtarı,belediye başkanımız ve belediye başkan yardımcılarının yanı sıra ,çok sayıda Ak partili Yöneticilerde hazır bulundu.

Gürsel Kültür Merkezi 160 kişilik sinema ve konferans salonu, engelliler merkezi, PTT birimi, muhtarlık, aile sağlığı merkezi, İSMEK, bilgi evi, kütüphane, idari birim olarak hizmet verecek. Semt konağında her şey yenilendi.  mahallenin en güzel yerinde ulaşımı kolay bir noktada açılan semt konağının altı ise bölge halkına hitap edecek otopark olarak dizayn edildi. Gürsel mahallesi sağlık ocağı ve mahalle muhtarlığı bina içerisinde hizmete başladı. Hafta sonları ücretsiz sinema gösterilerinin yapıldığı sinema salonlarında çocuklara yönelik filimler sergileniyor.

Gürsel mahallesi sağlık ocağı semt konağı açıldı hayırlı olsun

gürsel mahallesi

gürsel mahallesi sağlık ocağı

Gürsel mahallesi sağlık ocağı Eski yerinden gürsel mahallesi semt konağına taşınması ile; Semt konağı etrafında dükkan kiraları yükseldi. Sağlık ocağının eski yerinde olan eczaneler kapandı. Semt konağı etrafında açılmak için kiralık dükkan arayan eczaneler. gürsel mahallesi kiralık dükkan fiyatlarını etkiledi. İsmek çok sayıda dalda kursiyerlerine yeni yerlerinde kurs vermeye başladı  mahallei sağlık ocağı mahalle sakinlerine yeni binasında daha hijyenik bir ortamda hizmet veriyor.

Gürsel mahallesi konum olarak metro,metrobüs, ok meydanı ssk hastanesi,şişli etfal hastanesi,okmeydanı ağiz diş hastanesi’ne yakınlığı ile, gürsel mahallesinde kiralık daire fiyatları ve dükkan fiyatları yeterince pahalı idi. Gürsel mahallesi semt konağının açılması ile de, gürsel mahallesi kiralık dükkan fiyatları da değişti. Mahallenin ssk ya yakın olan bölgesinde dükkan fiyatları ile, gürsel mahallesi semt konağı bölgesinde olan dükkan fiyatları, arasında çok fiyat farkı var idi. Damat mağazasının bulunduğu bölge daha fazla gel geç kişiye sahip idi. Semt konağının açılması ve  sağlık ocağı açıldıktan sonra mahallede kiralık dükkan lar arasında var olan fiyat farkları kapanacak gibi duruyor.

Gürsel mahallesi sağlık ocağı açıldı hayırlı olsun

Gürsel Mahallesi Sağlık Ocağı gürsel mahallesi halkına Hayırlı olsun. Gürsel mahallesi semt konağı mahalle halkına hayırlı olsun. Gürsel mahallesi bu yeni hizmet binası mahallemize yeni bir güzellik kattı. Mahalle sakinlerinin bu konuda görüşlerini dinlediğimizde. Eski sağlık ocağının yakınlarında oturanlar. sağlık ocağının kendilerinden uzaklaşmasından şikayetçi. Ama yukarı kısımda sağlık ocağının taşındığı kısıma yakın olanlar ise. Bu işten bayağı memnun. Gürsel mahallesi sakinlerinin geneli sağlık ocağının yeni yerinden hijyen ve daha derli toplu bir alan olması nedeni ile memnunlar.

Etiketler: Okunma 07 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!