gürsel mahallesi kiralık daire

Kapat

gürsel mahallesi satılık daireler veya hatta kağıthane ilçesi satılık daireler konusunda siz konut sahibi olmak isteyenlere yardımcı ola bilmek için iletişim telefonlarımız ile bize ulaşın.Kağıthane’nin 19 mahallesi yani genelinde hangi mahallesinde isterseniz daire veya satılık dükkan,satılık işyeri satılık mağazalarımız mevcuttur.Bütün ilanlarımız www.gurselmahallesi.net sitemizde mevcut değildir.

Biz bu siteyi verdiğimiz hizmetin kapsamını anlata bilmek adına hazırladık Hangi mahallede kiralık veya satılık aradığınız şey ne olur ise olsun bize iletişim bilgilerimizden ulaşın yardımcı olalım Hangi mahallede daire istiyor sunuz? mesela seyrantepe satılık daire arıyor iseniz sizi seyrantepe mahallesi ile ilgilenen arkadaşımız ile görüştürüyoruz size gerekli olan daire ise daire dükkan ise dükkan satılık ise satılık kiralık ise kiralık konularında yardımcı oluyoruz işte sizemizin kapsamı geniş bir şekle sahip siz istediğinizin ne olduğunu belirleyin sadece bizi arayın.

merkez irtibat telefonları;0212 210 40 50 -0212 210 37 39-0535 688 02 02

Sadece gürsel mahallesi değil kağıthanenin genelinde kiralık daireleriniz var ise bunları da bize bildire bilir dükkanınız veya daireniz değerinde kiraya verilir.Sitemizin amacı kiralayan ile kiracıyı bir araya getirmek zamandan kazanmak.


gürsel mahallesi satılık daireler için niye bizimle çalışasınız? Bizi seçmenize ne neden olsun?

bizim firmamız veya web sitemiz üzerinden çalışmak alıcıya ne kazandırır? Gürsel mahallesi ni örnek verelim gürsel mahalelsinde en büyük emlakcı firmasında en fazla ola bilecek satılık daire veya dükkan sayısı abartılı şekilde konuşalım biraz 50 dükkan veya daire olur bu da mümkün değildir ama varsayalım olsun. Ama www.gurselmahalelsi.net web sitemiz üzerinden çalışmak ister bizimle irtibata geçmek ister iseniz hazırda 19 mahalle de her mahalleye hitap eden bir firma olma nedeni ile 636 kiralık dairemiz,148 satılık dükkanımız,21 devren satılık dükkanımız mevcut bu alıcıya ne kazandırır?

gürsel

gürsel mahallemiz

Bir mahallede daire arayan kişiye alternatif çok sayıda daire gösdere bileceğiniz gibi ayrıca gürsel mahallesinde kiralık veya satılık arayan bir müşteriye hemen gürsel mahallesinin komşusu talatpaşa mahallesinde de daire gösere bilir siniz veya yine gürsel mahallesine yakın komşu çağlayandan yer göstere bilirsiniz. yani seçeneğiniz daha çok oluyor ama gürsel mahallesinde kiralık daire isteyene gül tepe mahallesinden daire göstermeye kalkarsanız zaten o kişi gürsel mahallesinde değil gül tepede daire bakardı 100-150 mete bir mesafeyi müşteriniz sorun etmeye bilir ama gürlete ve gürsel mahallesi arasında olan mesafeyi mutlaka dikkate alır ve tepki koyar.