gürsel mahallesi taksi 0212 210 57  59 gürsel mahallesi taksi durağı. Diğer bir adı ile tempo otel taksi de diye bileceğimiz tempo otelin sponsor, olduğu durağımız. Mahallemizde yıllardır hizmet veriyor. Her saat araba bula bileceğiniz, hemen okmeydanı hastanesi ve ok meydanı diş hastanesinin arka kısmında, köprünün ayağında yer alan gürsel taksi, her zaman mahalle halkına hizmet vermektedir.

gürsel taksi

Gürsel taksi durağı

Gürsel taksi sizi istediğiniz yere ulaştırma hedefi ile yola çıkan bir taksi durağı.Sevdiklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir aile ortamını sağlayan taksi durağımız. Her türlü şikayetlerinizde de yanınızda yer almakta. Gürsel mahallesi taksi   0212 210 57  59 numaraları ile siz müşterilerine istediği yerde hizmet vermekte.

Gürsel mahallesi taksi durağı tempo otel taksi, gürsel mahallesi tempo otel yanında siz gürsel mahallesi  sakinlerine hizmet vermektedir. Emanetlerinize her hangi bir yanlış kabalık hissettiğinizde, mutlaka mahallemizde ailelerimizi teslim ettiğimiz taksi durağımıza iletiniz. 7\24 her saat hizmet veren taksi durağımız size, 0212 210 57 59 numarası ile sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler: Okunma 09 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!