Gürsel mahallesi Halkı tematik cadde pankartları asıldı fakat bir türlü caddemize kavuşamadık diye, serzenişlerde bulunuyor idi. Kağithane belediye başkanının Seçim öncesi vaadleri arasında yer alan, Kağithane merkez yeşillendirmesi ve diğer 19 mahallede çok

28 nisan caddesi tematik

tematik cadde

sayıda projelerini tamamladı. 29.06.2021 tarihinde Kağithane belediyesi Fen işleri müdürümüz, mahalle muhtarı ve bir kaç kişilik heyet. Mahallemizde tematik cadde yapılacak olan, 28 nisan caddesini gezdiler. Sıkıntılar, ve diğer kurumlar ile birlikte ilk önce alt yapı çalışmalarının bitirilmesini düşündüklerini bizlere de izah ettiler. Keşke sadece 28 nisan caddesi ile kısıtlı olmasa, Kağithane’den gürsel mahallesi girişinden eski beşiktaş caddesinden başlayarak yapıla bilse idi.
Buda bizim mahalleli olarak, belediyemize serzenişimiz olsun. Bu gün 01.07.2021 tarihinde de, iskiye bağlı ekipler gelip, logar kapaklarını kaldırıp, dolu olan yerlerin notlarını alarak, alt yapı çalışmalarına başlayacaklar.

Gürsel mahallesi tematik cadde çalışmaları

Yukarıda görselde izlediğimiz şekli ile gürsel mahallesine, yeni bir çehre kazandırılıyor.28 NİSAN TEMA CADDESİ olarak, artık en yakın zamanda hizmetimize olacak.

Tematik cadde gecikme nedenleri

Yağmurlu ve soğuk geçen bir son bahar hatta yazın yarısı dönem yaşadık. Esnaf arkadaşlarımızın çamur içerisinde kalmaması için, havaların ısınmasını ve pandemi dönemini biraz atlatıp, yasakların kalkması beklendi.

FEN İŞLERİ MÜDÜRÜMÜZ, ESNAFLARIN ÇALIŞMA ESNASINDA SULAMA YAPMAMIZA RAĞMEN KALKACAK OLAN TOZ İÇİN, KENDİLERİNE TAHAMMÜL GÖSTERMELERİNİ DE RİCA etti.
Gürsel mahallesi sakinlerine bizde bu dönemde biraz tahammül göstermelerini tavsiye ediyoruz.

Etiketler:, Okunma 01 Tem 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!