gürsel mahallesi uygun satılık daire 140 bin tl ye gürsel mahallesinde daire evet evet yanlış duymadınız gürsel mahallesinde acil satılık daire 140 bin tl toprak tapulu dört taraftan güneş gören 5-4 üncü katta toprak tapulu krediye uygunluğu olmayan bir dairemiz satılıktır. Bina yaşı 15-20 yaşında bakımlı her katta 3 daire olan bina satılıkdairemiz girişten 4 üncü kat binanın ise 8 inci katıdır. Satıcı toprak sahibi ve dairesinin toprak tapusundan hissesini acilen satmaktadır bedeli 140 bin tl

gürsel kiralık daire

gürsel satılık daire

gürsel mahallesi uygun satılık daire fiyatı

gürsel mahallesi uygun satılık daire gürsel de bu fiyatlarda daire bulmak imkansız satılık olan dairenin doğal gaz tesisatı kapıya kadar mevcut içeride tesisat döşenmemiş tir. İstanbul da bir yatırımım olsun bir dairem olsun diye düşünenlere çok büyük bir fırsat. Gürsel mahallesi acil satılık daire veya gürsel mahallesi uygun satılık daire kategorisinde sattığımız bu daireye talip olanların aşağıdaki irtibat telefonlarından bize ulaşa bilmesi mümkündür. Bu fiyata bu mahallede, böyle bir daire bedava denilir.

gürsel mahallesi uygun satılık daire Bu ve bunun gibi uygun fiyatlı daireleri sizinle buluşturmak, bizim işimiz. Bu fiyatlarda daireler kalmaz, takip edip değerlendirmekte sizlerin işi.
0212 210 40 50, 0212 210 37 39, 535 688 02 02

SATILDI…   SATILDI…   SATILDI… 

uygun satılık daire  SATILDI.

Bu fiyatlarda olan daireler hızlı ve çabuk satılıyor. Alana hayırlı olsun. Bu mahallede bu fiyatlarda pek sık daire olmaz. Fakat olanlardan da haberimiz olur. Bizim haberimiz olursa, bilin ki, sizinde haberiniz olur.400 bin tl nin altında daire bulunamayan bir mahalle de, bu fiyatlar çok nadir düşer. Düşende burada olduğu gibi askıda kalmaz.  Bizi takipte kalın, her zaman en iyisini, en güzelini, Kağithane ilçesinin 19 mahallesinde sizlere sunacağız. gurselmahallesi.net olarak, amacımız arz ile talebi bir araya getire bilmek.

Böylece her iki taraf memnun olacak. Sitemizin amacıda yerine gelmiş olacak. Sitemizin kuruluş amacı ve nedeni de tam olarak bu. Sizde mahallemiz esnafı iseniz yaptığınız işi, bizimle paylaşın, 300 kelime ve üzeri bir tanıtım yazısını yorumlar kısmından bize yazın. Yayınlayalım. Mahallemizde ikamet edenler, size daha kolay ulaşsın.

 

 

Etiketler: Okunma 09 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!