Gürsel mahallesi yangın algılama sistemleri

Yangın Sistemi
Yangın sistemi bulunduğumuz ortamlarda oluşabilecek herhangi bir yangın durumunda, montajı yapılan dedektörler ve butonlar aracılığı ile sesli haber veren ve oluşabilecek can ve mal kaybını önlemek amacı ile kurulan sistemlerdir. Konvansiyonel ve Adresli Analog sistemler olmak, üzere iki bölümdür. Konvansiyonel sistemler bölgesel çalışmaktadır. Bir bölge ye 30 adet Duman veya Isı dedektörleri, ve yeteri kadar buton montajı yapılabilmektedir. Diğer Mevcut sistemlere entegrasyonu (Asansör,Otomasyon,Telefonla bildirim,Kapılar,Vs.) röleler aracılığı ile sağlanabilir.

Herhangi bir bölgede tesisat ile bir problem oluşması, bölge hattı açık veya kısa devre gibi hataya tam noktasal müdahale edilebilmesi için montaj sırası önemlidir. Herhangi bir yangın algılama durumunda bölgesel olacağı için 30 adet dedektörü, (mahali) gezmek demektir. Hat kopuk veya kısa devre hataları bölge sonlarında bulunun direnç veya kondansatörleri panel görmemesinde oluşan kablosal hatalardır. Adresli Analog Sistemlerde her cihaz bir adres bir mahaldir. Adresleme yapıldıktan sonra panele mahaller belirtilir. Daha sonraki yangın algılama durumunda panelde yazan mahale müdahale edilir. Adresli sistemlerde bir çevrimde bulunan cihaz sayıları da artmaktadır. Marka marka farklılık göstermekte olup bir çevrimde ki cihaz sayısı 127 yi bulmaktadır.

Gürsel mahallesi yangın algılama sistemleri

yangın algılama sistemleri

Yine diğer bir çok sistemlere entegresyonu sağlanmaktadır. Bütçenize uygun Yangın sisteminin montajı devreye alımı sorunsuz bir şekilde yapılıp tarafınıza teslim edilir. Devreye alımından sonra uygun periyodik bakım fiyatlarımız ile yardımcı olmaktayız. İş yerinizi , deponuzu veya Sitenizi Yangın Sistemi kurulmasını istediğiniz her hangi bir yeri oluşabilecek Can ve mal kaybını, en aza indirmiş olacaksınız.
Bu bir önlemdir, tedbirdir olan olduktan sonra ne yapsanız kar olmayacaktır… Sistemin çalışılabilirliği önemli Her hangi bir hata durumunda paneli hiçbir şekilde kapatmamanız. Gerekmekte ve periyodik bakım yapılması gerekmektedir. Yangın sistemi Butonlar, dedektörler, sirenler, vs. can ve mal kaybını kurtarmaz, ama çalışan bir Yangın sistemi önler.! Akgül Bilgisayar Güvenlik Sistemleri Firması olarak Ruhsat alımında sorun yaşamamanız için, uygun bir sigorta fiyatı almanız için, can ve mal kaybı yaşamamız için var gücümüzle siz değerli müşterilerimizin yanınızda olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.
Gürsel mahallesi yangın algılama sistemleri konusunda deneyimli kadro ve yılların tecrübesinin getirdiği, hizmette kalite ile siz mahalle sakinlerine hizmet vermekteyiz.
Kamera Sistemi

Evinizde veya iş yerinizde odanızdan her yere hakim olamazsınız, oturduğunuz yerden bir işin takibini yapabilmek veya tatildeyken evinizi izleyebilmek yada yüklü miktarda almış olduğunuz ürünlerin güvenliği için Günümüz teknolojisinde bunlar artık mümkün Kayıt cihazına modeminizin bir portundan kablo çekilerek oturduğunuz yerden bir çok yeri izleyebiliyorsunuz.Uygun fiyatlarımızla Sistemlerinizi sorunsuz bir şekilde devreye alıyoruz. Evinizde iş yerinizde güvenle yaşamanız bizim için önemli Akgül bilgisayar güvenlik sistemleri firması olarak montajından devreye alımına fiyatından kurulumuna uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilemizin değerlerine değer katmak isteriz

Alarm Sistemi

Evinizin veya iş yerinizin oradan ayrıldıktan sonra bir şifre ile devreye alarak hareket sensörleri sirenle ve izleme merkezi ile önce Allah’a sonrada panele emanet ettiğiniz elektronik sistemdir. Kablolu ve kablosuz olarak istediğiniz şekilde kurulumu yapılacaktır.

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!