Gürsel Mahallesi Yeni sağlık ocağı

Gürsel mahallesi Yeni sağlık ocağına kavuştu Gürsel mahallesi yeni sağlık ocağına kavuştu; Gürsel mahallesi eski muhtarlık binasının yerine yıkılarak yapılan görkemli gürsel mahallesi semt konağı içerisinde görev yapacak olan kurumalrdan biriside gürsel mahallesi yeni sağlık ocağı aile hekimliği. Gürsel mahallesi aile hekimliği çok daha kullanışlı çok daha hijyenik bir ortamda hizmet verecek.

Gürsel mahallesi Yeni sağlık ocağına kavuştu

Gürsel mahalelsi yenı sağlık ocağına kavuştu; Gürsel mahallesi eski muhtarlık binasının yerine yıkılarak yapılan görkemli gürsel mahallesi semt konağı içerisinde görev yapacak olan kurumalrdan biriside gürsel mahallesi yeni sağlık ocağı aile hekimliği. Gürsel mahallesi aile hekimliği çok daha kullanışlı çok daha hijyenik bir ortamda hizmet verecek. Konum itibari ilede gürsel mahalelsis emt konağı güzel merkezi bir yerde hz ali cami ile gürsel orta öğretim okulunun arasında yer alan ve dört yol ağzında konumlu gürsel mahallesi semt konağı hizmete başlıyor. Gürsel mahallesi muhtarlığı, gürsel mahallesi ismek, gürsel mahallesi aile hekimliği ve özürlüler derneği ve bir çok daha alana hizmet verecek olan bina mahalleye yakışır bir görkemlilikte bitirildi.

gürsel mahallesi muhtarlığı

gürsel mahallesi semt konağı içerisinde gürsel mahalle muhtarlığı da yer alacak ve böylece mahalle kurumları tek çatı altında toplanmış olacak.Artık gürsel mahallesi kendisine yakışır semt konağına kavuştu ve gürsel mahallesi sağlık ocağı gürsel mahallesi aile hekimliği bir arada bütün mahalli kurumlar tek çatı altında ptt bank ile de mahalleye hizmet verecek ve daha bir mahalle sakinleri tek çatıda bütün hizmetlere erişe bilecek.

Etiketler: 72 views Okunma 04 Haz 2018

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!