gürsel mahallesi kiralık daire

Kapat

kağithane kiralık satılık,kağithane satılık daire ve kağithane kiralık daire arayan herkese her bütçeye ve her mahallede kiralık satılık daireler dükkanlar…0212 210 40 50-0212 210 37 39-0535 688 02 02

işte bukadar basit kağithane satılık daire mi arıyorsunuz?, kağithane kiralık daire mi arıyorsunuz? kağithane satılık dükkan mı arıyorsunuz? kağithane kiralık dükkan mı arıyorsunuz işte hepsi bir adres te ve size bir telefon kadar yakın. Arayın yapacağınız işe en uygun dükkanı bir kiralayalım size arayın bütcenize ve yaşam tarzınıza uygun daireyi biz verelim size sizi de kağithane de komşumuz edelim.

İster gürsel mahallesi isderseniz kağit hane merkez mahallesi isterseniz sular idaresi isterseniz sanayi,gültepe

kağithane kiralık daire

gürsel mahallesi kiralık daire

kağithane nin 19 mahallesinde kiralık satılık dükkan ve dairelerimiz mevcut hatta komşu ilçelerde bile kiralık dükkan temin edilir ihtiyacınızı söyleyin 5 dakika izin verin size geriye dönelim. Biz iddalıyız sizi kağithane li yapacağız. Ya siz kağıthane li olmaya hazır mısınız?
Yukarıda verdiğimiz irtibat telefonları emlakcı telefonu değil sizi daire sahibi edecek sizi dükkan sahibi edecek irtibat telefonları her bütçeye her kesime hitap edecek yerlerimiz mevcut.

kağithane kiralık satılık daire ve dükkan

 

Biz firma olarak sizlere kiralık lazım bizde de kiralık var buyurun demiyoruz bizim amacımız kültürünüze yaşam tarzınıza bütçenize uygun yerlerde sizi Kağithane’li yapmak yok sa daire ve dükkan her yerde mevcut bizim aamcımız eğer daireyi satın alacak ve içerisinde siz oturacaksanız size farklı daire daire satın alıp yatırım amaçlı alacak iseniz başka daire sunmak yatırımlarınızı çöp değil değerli kılmak değerli hale getirmek amacı ile hareket ediyoruz.

o nedenle dir ki her kiralık dükkanımız ve her kiralık dairemiz gibi kağithane kiralık daire veya satın alacağınız dairenin analiz raporlarını oluşturuyoruz örneğin bu gün kağithane satılık daire isteyen birisine 5 yıl sonra bu aldığı dairenin akıbeti ne olur veya kağithane kiralık daire kiralayacak kişi yaşam tarzına ve çevresine göre bir yerden daire kiralaması amaçlı hareket ediyoruz. Ne demiş büyüklerimiz “ev alma komşu al” bu mantığı önemsiyor ve siz ve yaşam tarzınıza uygun yerleri sizlere suna bilmeye gayret gösteriyoruz.

İşte sizi Kağithane’li yapacak telefon numaralarımız Kağithane satılık daire, kağithane kiralık daire, kağithane satılık dükkan, kağithane kiralık dükkan arayanlar
0212 210 40 50-0212 210 37 39-0535 688 02 02