GÜRSEL TEKNOLOJİ / GSM TAMİR MERKEZİ ,Gürsel mahallesi telefon tamiri Gürsel Mahallesi 28 Nisan Caddesi  Kağıthane İstanbul 0507 099 20 92 0532 263 4456 Gürsel Mahallesi’nin hemen girişinde 28 nisan caddesinde bulunan işyerimiz, profesyonel teknisyen ekibi ve teknik teçhisatı ile sizlere hizmet vermektedir. Cihazınızın anakartın da bulunan derin arızalar dışında , gün içerisinde cihazlarınız acil olarak tamir edilir.

Gürsel mahallesi telefon tamiri

Gürsel Mahallesi 28 Nisan Caddesi Kağıthane İstanbul
0507 099 20 92
0532 263 4456

Gürsel Mahallesi’nin hemen girişinde  28 nisan caddesi Hz ali cami yakınında bulunan iş yerimiz, profesyonel teknisyen ekibi ve teknik teçhisatı ile sizlere hizmet vermektedir.

gürsel mahallesi btelefon tamiri, Cihazınızın anakartın da bulunan derin arızalar dışında , gün içerisinde cihazlarınız acil olarak tamir edilir ve test işleminden sonra teslim edilir. Bir haftanın üzerinde sürecek olan tamirleriniz için geçici olarak kullanabileceğiniz, sizin telefonunuzun işlemlerini birebir yerine getirebilecek cihaz vermekteyiz.

31 OCAK 2017 tarihine kadar geçerli olarak , gürselmahallesi.net sitesinden bize ulaşan müşterilerimize 100 TL ye kadar olan arızalarda %20 indirim, 100-200 tl arası tamirlerde %15 indirim. 200 tl ve üzeri tamirlerde ise %10 indirim uygulamaktayız.

Onarım ve parça fiyatlarımız dolar kuru üzerinden işlem gördüğünden ötürü değişimler göstermektedir, Teslim

gürsel mahalelsi sitesi

gürsel

ettiğiniz cihaza anlık olarak fiyat verilip kabul etmeniz doğrultusunda onarım işlemi başlar. Uzun süreli arıza tespit gerektiren cihazlarda öncelikle arıza tespit edilip fiyat çıkartılır. Daha sonra size telefon veya e-mail aracılığı ile dönüş yapılarak fiyat bilgisi verilip onayınız alınmadan işleme başlanmaz. Onay verdiğiniz taktirde minimum 1 iş günü maksimum 3 iş günü içerisinde cihazınızın teslimatı yapılır.

Gürsel teknoloji

Yanlızca ön camında kırık bulunan , görüntü gelen ve dokun matik işlemini yerine getiren cihazlarda, piyasadan uygun fiyat verme garantisini sizlere sunuyoruz. Apple marka telefonlar için ise ekran kırık, görüntü var ama dokun matik çalışmıyor ise aynı işlem yapılabilmekte ve piyasada olan ekran fiyatının ortalama yarı fiyatına cihazınızı onaracak teknik ekipman ve teçhizatımız bulunmaktadır.

Gürsel Mahallesi 28 Nisan Caddesi No:3 Kağıthane İstanbul
0507 099 20 92
0532 263 4456

numaralarından bize ulaşa bilir destek ala bilirsiniz..

gürsel mahallesi cep telefon tamiri konusunda büyük kampanya sitemiz aracılığı ile ulaştığınız zaman sizlere büyük oranlarda indirimler sunan gürsel teknoloji sizi bekliyor.Bizde gürsel mahallesi sitesi olarak gürsel teknoloji nin yanındayız elektronik cihazlarınızı herkese emanet edemeye bilirsiniz güven gerektirir işte size güvene bileceğiniz bir adres Gönül rahatlığı ile cihazınızı emanet edebileceğiniz bir firma gürsel mahallesi cep telefonu tamiri konusunda en iyisi en güveniliri en kalitelisi gürsel teknoloji

GÜRSEL TEKNOLOJİ / GSM TAMİR MERKEZİ Gürsel teknoloji

mahallemizde eski mahallemizin yerlisi olan arkadaşlarımızdan ama gürsel teknoloji yeni bir firma, cep telefonu satış ve yedek parçanın yanı sıra tablet ve telefon satışımızda mevcuttur. İkinci el tablet ve cep telefonlarınız değerinde alınır satılır.

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!