imvu denilen sistem ve sohbet sitesi meğer yıllardır uzun yıllardır var olan bir sohbet sitesi imiş ama biz daha bu günlerde öğrendik böyle bir sohbet sisteminin olduğunu. Bu sohbet sitesi diğer sesli sohbet tarzlarından çok farklı bir sistem ben kendim baktığımda bana göre değil benim tarzımda olan bir sohbet sitesi değil ama kullanıcısı çok fazla olan bir sohbet şekli tarzı. İmvu sohbet sistemi karakterler aracılığı ile bir günlük yaşam tarzını yaşadıgınız bir ortam. Şuan itibari ie şimdi baktığımda 126 bin online kullanıcısı olan bir sohbet bir sesli sohbet sitesinden bahsediyoruz.milyonlarca üyesi olan bir sohbet sitesi.

sohbet chat

Bir kız arkadaşınızı alıp bara götürüp içki içe bilirsiniz veya orada sohbet eden bir dostunuzu yemek yemek için sanal ortamda lokantalara götüre bilir yine kız arkadaşınız ile real hayatta yaptığınız bütün aktiviteleri yapa bilirsiniz.

imvu sohbet

imvu

Kısaca imvu bir günlük yaşamı sanala dökmüşler. Fakat bunları yürüyerek yapıyorsunuz. Lokantaya, otele eve gidiyor, araba kullanıyor, araba satın alıyor, lokantada yediğiniz yemeğin ücretini ödüyorsunuz. Falan ama bunları yaparken real hayatta nasıl ki paraya ihtiyacınız var burada da paraya ihtiyacınız var. İşte imvu sitesinden para kazanma şeklide burada devreye giriyor. Bazı karakterler kıyafetler ve aktiviteler ücretli. Otele mi gittiniz? ödeme yapacaksınız, taksimi tuttunuz ödeme yapacaksınız sesli sohbet edebiliyor olduğunuz bu imvu sohbet eğlence programı zevkli bir arkadaşlık sitesi. Öyle olmasa millet imvu sistemini güzel bulmasa, bu denli milyonlarca üyeye ulaşa bilmesi imkansız olur idi.

imvu ve bu site ne alaka

Evet bu şekilde düşüne bilirsiniz bir emlak ve mahalleye yönelik site imvu ve sesli sohbet ile ne alakası ola bilir? Bu soruyu sormakta sonuna kadar haklısınız. Bizde izah edelim…
Sekiz milyon üç yüz bin google araması olan bir site imvu. Bu ne demek biliyor musunuz? Sitecilik işleri ile biraz ilgilenen bunu anlar. İşte bu sekiz milyon günlük arama hiti olan bir imvu sitesinde “imvu” aramasında googlede yer ala bilmek. Çok büyük bir şekilde bir  başarıdır.

Sitemiz gürsel mahallesi günlük 100-150 girişi olan bir site. İmvu aramasında birinci sayfada ola bilmek ise sadece bu aramadan binlerce kişinin siteyi tıklaması demek. İşte bizim imvu ve sesli sohbet ile alakamız bu. bir de Ome tv var idi mesela o aramada nasıl oldu bilmiyorum ama googlede birinci sayfaya kadar gelmişiz. Atla deve değil belki ama 10.0-150. tıklama alıyoruz. Ome tv aramasından. İşte imvu aramasında da amacımız bu. Belki imvu aramasında da birinci sayfaya gele biliriz ve dehşet bir tıklama alınır. Buda google adsense reklamlarımız için büyük bir getiri demektir.

İşte bu düşünceler ile imvu aramasında sesli sohbet aramasında sitemize bir makale yazalım dedik ve yazmayıda bitirdik umuyoruz ki bir başarı eld eeder kopup gelir imvu aramasında hit ve getiri elde ederiz.gurselmahallesi.net sitesi olarak gürsel mahallesi sakinlerine hizmet vermeye gayret ederken birazda gelirimizi düşünüp imvu araması ile alakalı makale yazdık bugün yarın bakalım hangi konu ile karşınızda oalcağız umarız başarılarımzıa birde imvu aramasını eklemiş oluruz. amacımız rakip bahis kelimesinde elde edebildiğimiz başarıyı imvu aramasında da elde eldebbilmek

Etiketler:, Okunma 09 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!