İstanbul’da günlük kiralık daire ve fiyatları

Günlük kiralık daire diye aramalar yaptığınız da İstanbul dışından gelip 1-2 günlük İstanbul ilimizde işlerinizi göre bilmek için konaklamak amaçlı kullanılan daire arıyorsunuz demektir. Her semtte her ilçede her mahallesinde sizlere İstanbul kiralık daire suna biliriz. Günlük kiralık daire veya aylık kiralık daire hatta ailece yaşayacağınız kiralık daire imkanı sunuyoruz.Gürsel mahallesi İstanbul’un her yerinde ulaşımı kolaylığı nedeni ile birde okmeydanı ssk ve adliye yakını olması nedeni ile İstanbul günlük kiralık daire konusunda tercih edilen mahallelerden birisi. Okmeydanı ssk hastanesine tedavi amaçlı dışarıdan gelen kişiler konaklamak amaçlı hastanede tedavi süresince kala bileceği günlük kiralık ev arıyorlar. İşte bu konuda da İstanbul günlük kiralık ev hizmetleri sunuyoruz.

gürsel mahallesi günlük kiralık ev, çağlayan mahallesi günlük kiralık ev,şişli günlük kiralık ev kısaca İstanbul günlük kiralık ev konusunda hizmet verecek numaralarımız.

günlük kiralık ev

İstanbul günlük kiralık daire

gürsel mahallesi günlük kiralık ev, çağlayan mahallesi günlük kiralık ev,şişli günlük kiralık ev kısaca İstanbul günlük kiralık ev konusunda hizmet verecek adresimiz.

gürsel mahallesi 28 nisan caddesi no:47 kağithane/İstanbul

Bize ulaşın Günlük kiralık daire konusunda ihtiyaçlarınız karşılansın. Hem temiz hem konforlu apart hizmeti veren firmamız sizlerin ve ailelerinizin rahatı için elinden geleni yapacak.Hatta yapmaktadır. Yıllardır emlak ve konut konularında hizmet evren firmalar ile çalışıyoruz. İstanbul günlük ev konusunda da sizlere bir apartmanın içerisinde kiralık bir daireyi bir günlüğüne kiralamıyoruz. Sadece İstanbul günlük kiralık daire amacı ile yapılmış binadan bir daire veya dübleks veriyoruz. Apartman dairelerini günlük kiralık daire olarak kiralamalar apartman içerisinde güvensizlik uyandıra biliyor. Bu konularda şikayetler mevcut.Bu nedenle tamamen apart için yapılmış bir binadan daireleri Günlük kiralık daire diye sizlere veriyoruz. Hem yasal ona göre vergisi ödeniyor hemde güvenilir konforlu.

Etiketler: Okunma 17 Haz 2018

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!