kağithane hafriyat işleriniz itina ile yapılır. Kağıthane Günümüzde yeniden inşa edildi diye biliriz.  Bir gece kondu kenti olan Kağıthane ak partili belediye ye geçtiği günden bu güne yenilendi, yeniden yapıldı ve inşaatlar devam etmekte. Var olan binaların yeniden yapıla bilmesi için, önce yıkım gerekli. İşte bu yıkım ve yeniden yapılım ile

dumanlar hafriyat

hafriyat

Kağıthane büyük bir ölçüde dönüşümünü tamamladı. Bu  dönüşümle birlikte yaşam standartları ve bölge insanının gelir seviyesi de değişti. Kağıthane ilçesi 19 mahalle den oluşmaktadır. Her mahalle ortalama 50-60 bin nüfusa sahip, ilçe nüfusu yaklaşık 500-600 bin civarındadır. Bu kadar kişinin yaşam alanı ve çalışma sahaları yenilenecek. İşte burada inşaat firmaları devreye giriyor. Kişiler gece kondu veya eskimiş binalarını, kat karşılığı mütahitlere vererek yeniletiyor. Var olan binaların yıkımı, boş arsaların temel işlemlerinde çıkan toprağın kaldırılması gibi işler içinde, hafriyat firmaları bölgemizde artmıştır.

kağithane hafriyat dumanlar hafriyat.

İstanbul’un genelinde faaliyet gösteren hafriyat firması, dumanlar hafriyat gibi firmalara bölgede de ihtiyaç doğdu. Bir inşaatın yıkımından, temellerinin atılmasına kadar gerekli olan bütün enkaz ve hafriyat işlerini, itina ile yapıyorlar. İnşaat sektörü risk taşıyan bir sektör. Bu nedenledir ki, önce iş güvenliği anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyorlar.

Kırıcılı Kovalı Eksvator, Uzun Erişimli Yıkım Makası,Kompresor, moloz ve yıkıntı taşıma araçları ile büyük bir makine parkuru ile kağithane’de  ve İstanbul genelinde, yıkım ve enkaz kaldırma, moloz ve temel hafriyatlarının kaldırılması işlerini geniş ekipman, güvenilir ve deneyimli ekiple çözüme kavuşturuyor. Yıllardır İstanbul’un  Enkaz ve hafriyatını kaldırdılar. Kağithane hafriyat denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olmayı başaran Dumanlar hafriyat işini, inanarak, başarı odaklı yapan ekip sayesinde başarıyı yakalamış bir firma. Her geçen gün makine parkurunu yenileyen ve geliştiren dumanlar hafriyat size bir telefon kadar yakın.

Dumanlar hafriyat iletişim

0532 015 27 56

0532 763 28 28

0535 583 67 68

İrtibat numaraları ile  ulaşın işinizi çözelim.

Seyrantepe, Kağıthane Barbaros Cd. No:201 D:203, 34418 Kâğıthane/İstanbul

İşinizi, işinin ehli firma ve işinin ehli kişiler ile yapın.  Hem işiniz aksamasın, hem işiniz düzgün yürüsün, zamandan kazanın. Bölgemiz kazansın, işini yaptığımız kişi ve kişiler kazansın, biz kazanalım. BİRLİKTE KAZANALIM.

 

 

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!