Nereye cıcacağını Benden Öğrenen Avrupa!!Tuvalet adabını bile Ecdadımdan öğrenen hadsiz Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri. Medeniyetin ne olduğunu yıllardır bize öğretme çabası içerisine girdin. Bilin ki siz Osmanlı dan öğrendiğiniz medeniyet bize satmaya kalkmayın. Medeniyet dediğiniz şey bizim genlerimize işlemiş yaşadığımız bölgede, soluduğumuz havada,içtiğimiz suda sizlerin peşinde olduğunuz yaşadığımız topraklarda bu dediğiniz medeniyet, fazlası ile mevcut.

Türk milleti

Osmanlı

Almanya nın başlattığı ve akabinde de diğer avrupa ülkelerinin peş peşe HAYIR kampanyasının arkasında yatan nedenler nedir? Çok kısaca bakalım. Bizim Türkiye de bunu görememiş bir grup olmasına rağmen, Avrupa bu referandumun geçmesi ile ,Türkiye artık önüne geçilemez bir güç olabileceğinin farkında. İstediklerini Türkiye ye yaptıramayacak olmalarının ve Bölgesinde bir süper güç olma yolunda yürüyen Türkiye, o bölgede güçlü olur. Bu da avrupa ülkelerinin Bizim bölgemiz üzerinde yer altı kaynaklarına karşı olan sömürme politikası artık rafa kalkacak. Ve avrupanın Ülkemiz üzerinde çıkar menfaatleri de şuan bir kısmı rafa kalkmış. EVET denilir ise artık hiç bir şekilde Türkiye üzerinde oyunlar oynayamayacaklarının bilincindeler.

Nereye cıcacağını Benden Öğrenen Avrupa!! Bana Ders Verecek

Tuvalet bizim Osmanlı tarihinde aldığımız topraklara yaydığımız bir alışkanlık. Osmanlı ecdadımız 630 yıl dünyaya hükmettiği dönemlerde, gittiği her toprağa her yerleşim yerine medeniyet götürmüş. Demokrasi götürmüş Avrupa bugün bize dayatmaya çalıştığı, ama kendilerinde zerresi olmayan, bizim damarlarımızda dolaşan demokrasiyi medeniyeti, bize öğretmeye kalkıyor HADSİZ haddini bil hele…

kadınlar gününde kadın bakana şiddet

Daha iki gün önce kadınalr gününü kutladığımız dünyada dünya liderliğine soyunan Avrupa Ders vermeye çalışan avrupa Tam anlamı ile REZİLLİĞİ YAŞADI

TÜRK MİLLETİ

Bir kere daha içerde ve dışarıdan dünya tarafındna destekli HAYIR diyenlere EVET le cevap verip dünyayı susturma TÜRKİYE yi konuşturma zamanıdır!!!

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Benzer Yazılar

live chat

Ometv

16 Haz 2021
K.Mal

k.mal’e mektup

08 Mar 2021

Yorumlar


Sen de Yorumla!