Satılık daire. Gürsel mahallesi her gün gün geçtikçe İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi. Türkiye’nin Her ilinde olduğu gibi, her geçen gün Büyüyen gelişen kalkınan bir ülkenin Kalkınmakta Sınır tanımayan Bir ili olan İstanbul. ve İstanbul’un göbeğinde bir Mahalle. Gürsel mahallesi Her gün bir başka plan,her gün bir başka proje yapılan İstanbul’da, konut fiyatları her geçen gün artarken.

gürsel mahalelsi sitesi

gürsel

İşte İstanbul’un her yerine yakın bir mahalle olan, Gürsel Mahallesinde de kiralık daire ve satılık daire fiyatlarında akıllara zarar bir artış görünmekte. Gürsel mahallesi de bu paydan üzerine düşen değerlenmeyi fazlası ile alan mahallelerden birisi. Gürsel mahallesi satılık dükkan konusunda da büyük prim yaptı. Örneğin, gürsel mahallesi 28 nisan caddesi üzerinde Hz Ali cami yakınında bir dükkan 2-3 bin tl civarında kira getirirken, Gürsel mahallesi semt konağının bitmesi ile aynı cadde de aynı mıntıkada olan dükkanların değeri ,kiralık değerleri 5-6 bin lira oldu.

Satılık daire Gürsel Mahallesi

Okmeydanı ssk hastanesine ve ağız diş sağlığı hastanesine 5 dakika mesafede olan. Çağlayan adliye sarayına yürüme mesafesi 5-10 dakika olan ve şişli,Mecidiyeköy,çağlayan gibi büyük mahallelere yakın olan gürsel mahallesi ulaşım, noktalarına metrobüse yakınlıkları mahallenin değerini şuan zaten yeterince artırmış. Okmeydanı ssk hastanesinin inşaatı bittiğinde, yapılacak olan lüks şehir hastanesinin inşası mahallenin emlak konusunda ki değerini gürsel mahallesi satılık daire fiyatlarını, ve gürsel mahallesi kiralık daire fiyatların,ı daha bir artıracağını ön göre bilemem çokta zor olmasa gerek.

İstanbul da en büyük hastane olacak olan, okmeydanı ssk hastanesi ciddi anlamda mahalleye çok daha farklı bir kazanım katacak. Ssk hastanesinde çalışan sayısının iki kata kadar artması demek, ve bu çalışanların çevre mahallelerde konaklama ihtiyaçları demek. Çevre mahallelerden ihtiyaçlarını karşılama talepleri sadece konut değil. İş yeri kiralarında da büyük değişiklikler olmasına sebep olacak.

satılık daire gürsel mahallesi

Şuan gürsel mahallesi satılık daire fiyatları 300-400 bin ortalamasında gider iken hatta 500-600 bin liraların istenildiği kısımların olduğu mahallemizde okmeydanı ssk hastanesinin bitmesi, katlı otopark ve semt konağı altındaki otoparkın faaliyete girmesi pazar yerinin otopark olması ve okmeydanı ssk hastanesinin inşaat çalışmalarının bitmesi şuan ki fiyatlarda gürsel mahallesinde satılık daire bulamayacağımızın göstergesidir.Gürsel mahallesi satılık daire, gürsel mahallesi satılık dükkan veya gürsel mahallesi kiralık daire, gürsel mahallesi kiralık dükkan tutacak veya alacak kişilerin şuan ki fiyatları değerlendirmesinde fayda görüyoruz.

Etiketler: Okunma 09 Mar 2021

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Yorumlar


Sen de Yorumla!