Torunuma süt alamıyorum dedi, alkol ala bildi; ŞAŞIRDIK MI ? hayır. Chp çöpten ekmek toplayan kadın dedi birini çıkarttı, aczı mendi olayında başka bir şey vs. vs.  CHP şimdi de bir kadını yanına alıp, basın açıklamasında “TORUNUM SÜT İSTEDİ BENDEN SÜT ALAMIYORUM, ÇOCUKLARIM İŞSİZ” diyen Yıldız bacıoğlu isimli kadın, sütten daha ucuz olan wiski alıp içe biliyor. Daha önceleri yine chp li bir kadın, eşinin müftü olduğunu söylemiş, iktidara serzenişte bulunuyor idi. Gerçekler ortaya çıkınca, basın toplantısında özür diledi. Şimdi de torunuma süt alamıyorum dedi ve alkol ala bildi. Bununla pozlar verdi.

rakıya para var süte yok

Torunuma süt alamıyorum dedi, alkol ala bildi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torunuma süt alamıyorum dedi, alkol ala bildi. Demek ki, torununun sütünden daha önemli bu kadının alkolü. bu zihniyet, bu adap, bu mantık, bu …. daha sayıla bilir. Mantık ne? Burada hangi akılla, neye hizmet peşinde bu kişiler.

Hem torunu olacak yaşta olan bu Abla, kışı yorgan altında geçirdim diyor çocuklarımla. Torun sahibi iseniz. Çocuklarınız yorgan altında yaşayacak yaşı geçmiş. Bu ülkeye niye düşmanlık.

Torunuma süt alamıyorum dedi, alkol ala bildi, Chp yine saçma sapan bir yola baş vurdu.

Türk siyasetinde ve ülke menfaatine bir eyleminiz olsun diyeceğim. Bir vatandaş olarak baktığımda, artık chp nin bu oyunlarından gına geldi. Bu eylemler sizlerin zaten güvenilir olmamanıza ek oluyor. Bu güvensizliği daha da artırıyor.

Süt alamıyorum’ diyen CHP’li kadın meğer ‘viski’ alıyormuş. Böyle bayanları basın önüne çıkartıp İktidarda olan yönetime zarar verileceğini düşünen beyinler, bence zavallıdır. Bu halkın Hakimiyetin kayıtsız şartın verildiği milleti, bu kadar tanımayan bir siyasetçi ola bilir mi? Bu nasıl bir mantık, nasıl bir akıldır. Ben bu meselede Yıldız bacıoğlu hanımı suçlamıyorum. Bir şekilde bir rol vermişler  abla da kendini etrafına bence zor duruma düşürmüş. Fakat böyle bir eylemle bir çıkar elde edeceğini düşünen chp ye yazık. Bu abla tv ye çıkacak, chp li vekiller le bir program yapacak,bizde seçmen olarak bu ablanın söyledikleri ile, chp yi destekleyeceğiz öyle mi? Ciddi bu halkı, bu seçmeni böyle düşünen bir chp var. Bu ilk değil çünkü. Daha önce 10 larca örneği var bu olayların.

Süt alamıyorum diyen chp li kadının yalanı patladı

İbb nin vaatlerinden birisi çocuklara bedava süt. Chp li abla bunu da mı bilmiyor?

Bir kişinin siyasiler tarafından medya karşısına çıkartılıp, bu şekilde yalanlar ile süslemesi, halk nezdinde faydasız. Halkın içinde yaşadığı kişileri sizlerin göstermesine gerek yok. Gerçekte evine,torununa süt alamayan kişiler yok mu? var. Bizim halkımız onları görüyor, gerekli makamları bilgilendiriyor, veya kendisi destek oluyor. Bu halk öyle bir litre süte muhtaç komşusu var ise. Sizin gibi bunu medya önüne çıkartmıyor. Destek oluyor.

Kısaca söylemek istediğimiz şu. Sizin bizlere halk ne durumda bunu göstermenize gerek yok. Biz o halkız. Biz o halk ile komşuyuz. Biz o halk ile yaşıyoruz. Biz torununa süt alamayan kişileri size bildireceğiz. Siz bize değil. O süt alamayan kişi var ise, siz o kişinin süt ala bilmesini sağlayacaksınız. Chp torununa süt alamayan bir kişiyi, bizim karşımıza çıkartarak, bu kadına süt alın mı diyecek bize.

BİR SÖZÜNÜZDE DOĞRU OLSUN BE CHP, BİRAZ CİDDİ OLSANIZ. BİZDE SİZİ ANLAYA BİLSEK.

Yazar Hakkında

Anonimnecmi akarsu {admin}admin@gurselmahallesi.net

Benzer Yazılar

live chat

Ometv

16 Haz 2021
K.Mal

k.mal’e mektup

08 Mar 2021

Yorumlar


Sen de Yorumla!